KONST / Litografier / Färglitografi 14367137
nr 1436 7137
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 32/460, daterad -78. Färglitografi, bildmått: 39x29, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:58:53
300 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.700 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)